Dzisiaj jest 21 lis 2017, 1:07

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 17 lis 2005, 17:23 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

No i powstał ostateczny (na ile się da... ;) ) plan wyjazdu, dawno już planowanego przez Jasia i mnie. Otóż jedziemy

26-27 listopada

w Beskid Wyspowy

Wyjeżdżamy Nosalem, 22.51 w piątek ze Wschodniego, czyli zbiórka o 22 (ostatnio też dosyć wcześnie podstawili). 6.24 jesteśmy w Chabówce, w zal. od ilości osób wynajmujemy busa do samych Rzek (fajnie by było) albo walimy z buta do Rabki na stację busów, skąd mamy o 7.00 busa do Mszany D., skąd jest 7.45 do Rzek. Wychodzimy z Rzek, wchodzimy na Mogielicę, schodzimy z niej, wchodzimy na Ćwilin, schodzimy z niej, wchodzimy na Śnieżnicę, a pod szczytem, w znanym już dla wielu ośrodku rekolekcyjnym mamy nocleg.

Następnego dnia wstajemy hiperwcześnie rano (o 5) bez litości (żeby obalić tezę Pawła K. :D oraz żeby zdążyć na pociąg 19.10 z Krakowa), schodzimy ze Śnieżnicy, wchodzimy na Lubogoszcz, schodzimy z niego, wchodzimy na Szczebel, schodzimy i w Łopieni łapiemy pierwszy autobus do Krakowa .

Pociąg wyjeżdża 19.10 z Krakowa Gł i jest 00.11 na Centralnym (nocniak do Kołobrzegu).

Należy zdać sobie sprawę o dużej różnicy wzniesień (Wyspowy!!) i o długich trasach (jak dla kogo ;) ): 35 GOTów dziennie.

Zapraszam!

PostZamieszczono: 17 lis 2005, 19:33 
I norma za wytrwałość

tomek pisze:

Pociąg wyjeżdża 19.10 z Krakowa Gł i jest 00.11 na Centralnym (nocniak do Kołobrzegu).

Na metro nie liczcie ;) Niby ostatnie jest o 00:23 czy jakoś tak w kierunku Kabat, ale jak my wracaliśmy, to pociag był o tej godzinie dopiero na centralnym. Podobnie dzień wcześniej w sobote, jak Andrzej wracał.
A pociag przyjemny, nawet tłumów nie ma, choć godzina jak znalazł dla studentow z Krakowa i okolic :)
Pozdrawiam

PostZamieszczono: 17 lis 2005, 19:39 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Wooky pisze:
tomek pisze:

Na metro nie liczcie ;) Niby ostatnie jest o 00:23 czy jakoś tak w kierunku Kabat, ale jak my wracaliśmy, to pociag był o tej godzinie dopiero na centralnym. Podobnie dzień wcześniej w sobote, jak Andrzej wracał.
A pociag przyjemny, nawet tłumów nie ma, choć godzina jak znalazł dla studentow z Krakowa i okolic :)
Pozdrawiam

od tego są nocniaki :) a zawsze przyjemniej te kilka godzin u siebie przespać, niż w pociągu. Wiem, że raczej się spóźni - ale cóż...

Tytuł:
PostZamieszczono: 17 lis 2005, 20:02 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

A, jeszcze koszty wyjazdu.

Więc nocleg za 20 zł;
bilety kolejowe 56 zł dla studentów w 2 strony, dla niestudentów turystyczny za 60, a jeśli zbierze się nas więcej, to grupowy za 45 wte i wewte;
przejazdy busami 15-20 zł;
jedzenie i picie.

PostZamieszczono: 17 lis 2005, 21:27 
I norma za wytrwałość

tomek pisze:
od tego są nocniaki :) a zawsze przyjemniej te kilka godzin u siebie przespać, niż w pociągu. Wiem, że raczej się spóźni - ale cóż...

Jechałem nocnikiem, fajnie było...Wsiadło dwóch kolesi i na zmiane krzyczało : "dupa dupa dupa" albo śpiewali na melodie: czy to jest miłość czy kochanie piosnkę: "czy to jest picie czy chlanie", niestety reszty tekstu mimo wnikliwego przysłuchiwania sie nie zapamietalęm :/
A następnego dnia miałem kolos z niemca, którego wyniki potwierdziły,że przed każdym kolosem z niemca powinno sie jechać w góry :]
Pozdrawiam

Tytuł:
PostZamieszczono: 25 lis 2005, 12:22 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

wg prognozy na onecie w Rabce jest -47 stopni :D:D :D

o w mordę jeża! Ja myślałem, że Syberia to kilka tys. kilometrów na wschód! :D

Ale będą jaja.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]