Dzisiaj jest 20 lis 2017, 7:46

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 03 mar 2008, 1:20 
duża złota
Awatar użytkownika

A może by tak ktoś, coś...? :)

Tytuł:
PostZamieszczono: 03 mar 2008, 12:28 
mała srebrna
Awatar użytkownika

Było super, szacun i pozdro dla Łukasza i Młodego za przygotowanie trasy (dla mnie najlepsza była ulica Kokosowa :hyhy: )

Czekam na statystyki ;)

Tytuł:
PostZamieszczono: 03 mar 2008, 12:36 
I norma za wytrwałość

koseq pisze:
(dla mnie najlepsza była ulica Kokosowa :hyhy: )

Znaczy ta na Ursynowie, koło Rosoła? Dlaczego?

Tytuł:
PostZamieszczono: 03 mar 2008, 13:16 
za wytrwałość

Z powodu budynku numer 1/5. Zresztą, jak głosi tabliczka, własności Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. I generalnie cała dawna wieś Wolica jest bardzo przyjemnym miejscem.

My z Kasią bardzo enjoyed the zawody, mimo że nie udało nam się poprawić piątej pozycji sprzed roku i nie dostaliśmy nawet cukierków na pocieszenie. Ale za to udało nam się odwiedzić kilka miejsc, w których wcześniej nie byliśmy (nie tylko Kokosową). Miało miejsce również parę zabawnych sytuacji:

- przy ulicy Stachury na Marymoncie tabliczka znajdowała się na płocie prywatnej posesji. Pani z tejże bardzo się denerwowała na robienie zdjęć i nie mogła zrozumieć, po co. Andrzeja to malo ktoś łopatą nie potraktował czy innymi grabiami.

- przy zajezdni Stalowa (konkretnie na przystanku na rogu al. Solidarności i Szwedzkiej) siedział pan z zakrwawioną szyją, jak zrozumiałem z rozmow jego ziomów namawiających się, komu za to wpier..., dostał nożem ale się ześlizgnęło.

- ulica Rybna to, jak to ktoś określił, "chaos i bezprawie". Nie czułem się bezpiecznie, fotografując tamtejszą tabliczkę.

- znów spotkaliśmy ekipę Kosqa na trasie i znów w transporcie szynowym - tym razem w metrze, jak jechaliśmy z Imielina na Wilanowską.

- udała mi się ciekawa rzecz - przegapienie skoczni narciarskiej. Na Imielinie wsiadaliśmy w metro z zapasem 31 minut. Sfotografowanie skoczni i dotarcie do niej musiało nam zająć około minut 10-12, czyli do przyjazdu drugiego kolejnego metra. Ten bieg zwłaszcza Kasia zapamięta zapewne dobrze, ja wyrwałem się na Bukowińskiej do przodu, dobiegłem do ul. Ikara, skarpa mi się skończyła, a skoczni ni huhu. Odwróciłem się, a 200 m za mną stoi Kasia i z uśmiechem pokazuje... skocznię, którą zasłonił mi biurowiec przy Bukowińskiej. Na szczęście udało się nie spóźnić (30 sekund!!!), głównie dzięki biegowi przez trawnik pełen gówien między Bukowińską a Puławską.

Tytuł:
PostZamieszczono: 03 mar 2008, 13:40 
mała złota
Awatar użytkownika

Ogromne dzięki Łukaszowi i Młodemu za organizację.

Dzieki zawodom przejechaliśmy Warszawę dookoła :)

Tytuł:
PostZamieszczono: 03 mar 2008, 13:45 
III norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Chcielibyśmy wszystkim podziękować za atmosferę i emocje, jakie nam zapewniliście. Myślę, że II Zawody Komunikacyjne udały się jak najbardziej. Za popełnione błędy przepraszamy i obiecujemy poprawę. A mamy parę pomysłów jak urozmaicić ZK nie rezygnując z ogólnej formuły Zawodów.

Zwycięzcom jeszcze raz gratulujemy, nie zachwyconych swoją pozycją zachęcamy (do zdobywania odznak i uprawnień turystyki kwalifikowanej PTTK też) do poprawy w III ZK.

Dzień niezwykle udany. Najpierw po opuszczeniu przez wszystkich klubu pojechaliśmy przez Kokosową do ŁP, potem na Awionetki RWD, Zaj. Stalową, Olesin, Dudziarską. Niestety nie było nam dane spotkać żadnej z drużyn. Wróciliśmy do klubu, meta no i niezwykle miły wieczór.

Szczegółowe statystyki niebawem.

Czekamy na zdjęcia :)

Tytuł:
PostZamieszczono: 03 mar 2008, 14:13 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Młody pisze:
Najpierw po opuszczeniu przez wszystkich klubu pojechaliśmy przez Kokosową do ŁP, potem na Awionetki RWD, Zaj. Stalową, Olesin, Dudziarską.

komunikacją miejską? :zdziwko: :P

Tytuł:
PostZamieszczono: 03 mar 2008, 14:14 
za wytrwałość

O, zapomniałbym. Obliczyłem wczoraj, że nasza trasa miała długość ok. 66 km. Przedstawiała się następująco:

METRO POLE MOKOTOWSKIE - metrem - PLAC WILSONA - autobusem 701 ul. Słowackiego i Żeromskiego - AL. ZJEDNOCZENIA, Płatnicza (PP) - autobusem 103 ul. Żeromskiego - ŻEROMSKIEGO - autobusem 195 - ul. Marymoncką - PODLEŚNA IMiGW - autobusem 197 ul. Podleśną - LEKTYKARSKA - biegiem - Stachury (PP) - pieszo ul. Kiwerską - KLAUDYNY - autobusem 157 ul. Klaudyny, Rudzką i Mickiewicza - DW. GDAŃSKI - tramwajem 1 ul. Słonimskiego, Starzyńskiego - RONDO ŻABA - autobusem 162 ul Szwedzką - SZWEDZKA - pieszo ul. Stalową - ZAJEZDNIA STALOWA (PP) - pieszo ulicami Stalową i Szwedzką - SZWEDZKA - autobusem 190 al. Solidarności - POMNIK CZTERECH ŚPIĄCYCH - tramwajem 3 ul. Targową, Zamojskiego i Grochowską - Rybna (PP) - autobusem 125 ul. Grochowską, Płowiecką, Czecha, Kajki - IX POPRZECZNA - pieszo ul. Kajki - XII Poprzeczna (PP) - pieszo z powrotem - autobusem 525 ulicami Kajki, Czecha, Płowiecką i Ostrobramską - ZAMIENIECKA - autobusem 168 ul. Fieldorfa - BORA-KOMOROWSKIEGO - pieszo 200 m do ul. Awionetki RWD (PP) - autobusem 148 ulicami Bora - Komorowskiego, Trasą Siekierkowską, Witosa, Sobieskiego, św. Bonifacego, Doliną Służewiecką, Nowoursynowską, Ciszewskiego, Nugat - NUGAT - pieszo ulicami Nowoursynowską i Kokosową - Kokosowa 1/5 (PP) - pieszo ulicami Kokosową, Grzegorzewskiej - Grzegorzewskiej 3 (PP) - autobusem 166 ul. Cynamonową - METRO IMIELIN - metrem - METRO WILANOWSKA - biegiem ulicami Domaniewską, Bukowińską i Czerniowecką do skoczni narciarskiej (PP) oraz z powrotem do metra - metrem - METRO POLE MOKOTOWSKIE.

Tytuł:
PostZamieszczono: 03 mar 2008, 14:35 
duża brązowa
Awatar użytkownika

jd23151 pisze:
METRO POLE MOKOTOWSKIE - metrem - PLAC WILSONA - autobusem 701 ul. Słowackiego i Żeromskiego - AL. ZJEDNOCZENIA, Płatnicza (PP) - autobusem 103 ul. Żeromskiego - ŻEROMSKIEGO - autobusem 195 - ul. Marymoncką - PODLEŚNA IMiGW - autobusem 197 ul. Podleśną - LEKTYKARSKA - biegiem - Stachury (PP) - pieszo ul. Kiwerską - KLAUDYNY - autobusem 157 ul. Klaudyny, Rudzką i Mickiewicza

Moje okolice :) Szkoda, że z przyczyn holenderskich nie mogłem uczestniczyć w zawodach :(

Tytuł:
PostZamieszczono: 03 mar 2008, 14:53 
za wytrwałość

Zdjęcia, zwłaszcza bardzo ładna galeria portretów, wykonana przez Kasię, pojawią się dziś wieczorem.

Tytuł:
PostZamieszczono: 03 mar 2008, 20:40 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

A oto oficjalne wyniki:

1. Na Pierwszym Miejscu (Tomek D., Jasiek) 1300 pkt. (w tym 0 pkt. karnych; 12 PP - średnia 108 pkt./PP)
2. Łorsoł Adwenczer Noł Limits Hardkor Altimet Drastik Sukas Eskpediszon (Marta R., Wojtek P., Wilk) 1260 (0; 12 PP - 105)
3. More Powerful Hardcore Commuters (Dylu, Dziaso, Paweł N.) 1120 (80; 10 PP - 120*)
4. Pędzące Ikarusy 2008 GTI (Koseq, Kuba J., Tomek K.) 1110 (0; 10 PP - 111)
5. Zardzewiałe Pantografy (Kasia S., Jacek D.) 1060 (0; 9 PP - 118)
6. Dupa i Jego Utrata (Magda K., Andżi) 1040 (0; 8 PP - 130 - zwycięzcy w kategorii pkt./PP)
7. Układ Warszawski (Koshiko, Jaco, Michał W.) 900 (0; 8 PP - 113)
8. Gołe Dupy (Ada, Marcin B.) 665 (80; 7 PP - 106*)

*) nie uwzględniając pkt. karnych za spóźnienie

Poniżej alfabetyczna kolejność PP wraz z punktacją za nie oraz częstotliwością odwiedzania (na 8 ekip):

Awionetki RWD, ulica - 150, 2
Boernerowo, przystanek - 140, 4
Cmentarz Północny - Brama Zachodnia - 160, 3
Gołąbki, przystanek - 160, 1
Góra Trzech Szczytów, szczyt - 90, 1
Groty, przystanek - 125, 1
Grzegorzewskiej 3, blok - 80, 4
Jana Kazimierza 18a, kamienica - 50, 2
Karolin, przystanek - 130, 2
Kasztanowa (Ursynów), aleja - 90, 2
Kokosowa 1/5, budynek - 90, 4
Kossutha, ulica - 95, 4
Młociny UKSW, przystanek - 130, 4
Nokturnu, ulica - 165, 4
Odolany, przystanek - 175, 1
Oleandrów, skwer - 75, 5
Płatnicza, ulica - 125, 4
Poprzeczna XII, ulica - 140, 2
Powązki - Cmentarz Wojskowy - 110, 4
Rybna, ulica - 125, 3
skocznia narciarska, obiekt - 105, 4
Stachury, ulica - 115, 4
Starego Doktora, ulica - 95, 1
Strehla, skwer - 75, 4
Szaserów, przystanek - 90, 1
Śmieszna, ulica - 100, 1
Wiśniowa Góra, przystanek - 120, 1
Zajezdnia Stalowa - 130, 3

Uznania wśród startujących nie znalazły zaś przystanki:
Dąbrówka Wiślana
EC Siekierki
Kępa Zawadowska
Kłobucka - Zakład Karny
Olesin
Os. Derby
Os. Dudziarska
Paluch
PKP Wesoła
PKP Jeziorki
Zbójna Góra
Żerań Wschodni

Jeszcze raz dziękujemy, gratulujemy i zachęcamy do startu w III ZK!

ŁP

Ludzkość to kupa zwierząt pełzających po gównie, a ja zakochałem się w samochodzie. M. Hłasko

CHARLES BARKLEY WANT TO MEETS YOU!!!

Tytuł:
PostZamieszczono: 03 mar 2008, 20:43 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

tomek pisze:
Młody pisze:
Najpierw po opuszczeniu przez wszystkich klubu pojechaliśmy przez Kokosową do ŁP, potem na Awionetki RWD, Zaj. Stalową, Olesin, Dudziarską.

Nie. :P

Ale zanim dotarliśmy do Kokosowej, zjedliśmy po pysznym szaszłyczku na Rakowieckiej 2E. ;)

ŁP

Ludzkość to kupa zwierząt pełzających po gównie, a ja zakochałem się w samochodzie. M. Hłasko

Tytuł:
PostZamieszczono: 03 mar 2008, 20:46 
duża srebrna
Awatar użytkownika

cortes pisze:
tomek pisze:
Młody pisze:

Nie. :P

Kaszlakiem? :)

Tytuł:
PostZamieszczono: 03 mar 2008, 21:07 
II norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

edmund pisze:
Kaszlakiem? :)

Jeszcze nie tym razem. :|

ŁP

Tytuł:
PostZamieszczono: 03 mar 2008, 22:21 
za wytrwałość

Ciekawa statystyka. Okazuje się, że niewiele zabrakło nam do czekolady :P

Gdybyśmy w jednym miejscu nie dali dupy (znacznie bardziej opłacało się przekraczać Wisłę na wysokości pl. Bankowego a nie Dw. Gdańskiego, to pewnie wyprzedzilibyśmy Ikarusy, a tak znów nam uciekły :P

Obiecana galeria portretów, wykonanych po zawodach przez Kasię:

Ada w trakcie posiłku regeneracyjnego:

Obrazek

Drużyna "Dupa i jego utrata" z nagrodą:

Obrazek

Ania, która speniała i udziału w zawodach nie wzięła ;)

Obrazek

Jak zawsze ekspresyjny Dziasek:

Obrazek

Zadumany Wilek:

Obrazek

Zadowolony Paweł:

Obrazek

Młody rozanielony:

Obrazek

Mniej atrakcyjna z Gołych Dup:

Obrazek

Zdobywcy drugiego miejsca dumnie pozują z nagrodą:

Obrazek

Jan w trakcie konsumpcji:

Obrazek

Tomasz "Planista Przewozów":

Obrazek

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]