Dzisiaj jest 20 lis 2017, 8:03

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 09 lis 2009, 10:52 
mała srebrna
Awatar użytkownika

Wielkie dzięki dla Młodego za pomysł i organizację!
Bardzo zacny to był wyjazd.

Poniżej kilka subiektywnych smaczków:
- oprawa muzyczna początku podróży - made by Edmund (nagle urwana w okolicach Grójca ;) i powrotu - made by Dawid (zakończona gdzieś w bezkresie drogi z powodu wyczerpania się zapasów prądu)
- wczesnosobotni wysik przy wiacie przystankowej ( i w okolicach) w Dąbrowie Tarnowskiej, 5 minut drogi od super-wypasionej stacji BP
- Tylicz: poranne O.K. beer Młodego - spadło jak błyskawica :rotfl:
- mega klimatyczne doznania na trasie - lekko (czasem bardzo) przymglone doliny, kolorowa buczyna, dywan z liści na szlaku, cisza (zakłócana tylko przez bandę Trampów :)
- pięknie zamarznięte kałuże gdzieniegdzie w lesie
- iFruit - orange gas
- owoce dzikiej róży prosto z krzaka - mniam
- kwatera w Wojkowej, gospodyni "kurde mać" i jej opowieści o Łemkach
- pan kościelny opowiadający o cerkwi - "[Kosma i Damian] jak było dużo pacjentow, leczyli znakiem krzyża, a jak mniej, stosowali różne medykamenty"
- ogłoszenia z mszy niedzielnej w Wojkowej - "miesięczna składka w kopertach" na budowę kościoła w Powroźniku - "kto zalega z miesięczną składką niech postara się uregulować zaległości do końca roku", "dziękujemy osobom, które ofiarnie pracowały na budowie, odrabiając dniówki; dziękujemy też za ofiary złożone zamiast odrabiania dniówek"
- dołojenie z Powroźnika do Tylicza w zapadającym zmierzchu
- obiad w "Restauracji GL" na BP w Dąbrowie Tarnowskiej, a szczególnie jego oprawa muzyczna - a myślałam, że takie klimaty to tylko w filmie!

- wieczorny program telewizyjny - zmulił mnie ostatecznie na jakąś godzinę przed rozpoczęciem śpiewanek, które mnie w konsekwencji ominęły :(

moja fotorelacja pojawi w najbliższym czasie tam gdzie zwykle (www.picasaweb.google.com/egorzyns)
EK

Tytuł:
PostZamieszczono: 09 lis 2009, 11:53 
Gomar
Awatar użytkownika

chcialbym tylko wspominiec, ze powinno byc:
- iFruit - orange gass

:)

Tytuł:
PostZamieszczono: 10 lis 2009, 0:51 
duża brązowa
Awatar użytkownika

SiP dla Młodego za organizację i dla uczestników za uczestnictwo.

Oprócz tego co Ela napisała, warto wspomnieć rozkminę Ballady o CZeśku Piekarzu i Stefana :D

Tytuł:
PostZamieszczono: 11 lis 2009, 11:32 
I norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

Ja też, ja też! Super wyjazd, ot, klasyczna trampowa włóczęga we mgle i błocie. Czyli to co lubimy najbardziej :) Szacun dla Młodego za organizację, szczególnie za luksusowy nocleg. Tradycja weekendowych wyjazdów w góry w Trampie nie ginie :D

"Moja ojczyzna jest rozprzestrzeniona, składa się z adresów w różnych krajach (...) tworzą ją setki drzwi, które wiem, jak otworzyć, autobusy, których numery pamiętam, ulice, przystanki, budki z gazetami, twarze, głosy" (R. Kapuściński, Lapidarium)

Tytuł:
PostZamieszczono: 12 lis 2009, 13:57 
III norma za wytrwałość
Awatar użytkownika

To ja dziękuję wszystkim za tak niepowtarzalny klimat na wyjeździe! Za wiele nie przeszliśmy, więc trzeba będzie jeszcze tam wrócić.

Zdjęcia będą za jakieś 10 min tradycyjnie na www.gomarfoto.com w dziale GomarTravel. W paru zdjęciach powiało nawet świeżością.

pozdr

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]