Kurs Turystyki Górskiej Ceneria: outdoorowa porównywarka cen
www.ImprezyPodroznicze.pl
www.peron4.pl
www.szlaki.net.pl
www.skg.uw.edu.pl
Kim jesteśmy  |  Członkowie  |  Władze  |  Statut  |  1 Procent

Klub Turystyczny Ekonomistów "TRAMP" to jedyny w SGH klub turystyczny, który jest jednocześnie Kołem PTTK nr 26 przy Oddziale Międzyuczelnianym w Warszawie.

Historia klubu sięga już ponad 40 lat wstecz, a od około dziesięciu TRAMP funkcjonuje przy Szkole Głównej Handlowej. Związek z PTTK umożliwia wyrobienie legitymacji członkowskiej, a nawet zrealizowanie kursu Organizatora Turystyki.

Klub zrzesza głównie zainteresowanych turystyką studentów i absolwentów SGH, ale należeć może do niego każdy - doświadczony czy początkujący turysta. Celem KTE TRAMP jest tworzenie okazji do wspólnego spędzania czasu na łonie przyrody, z dala od wielkomiejskiego gwaru, do czego dąży organizując - mniej więcej co miesiąc - wyjazdy. Zwiedzamy głównie polskie góry, ale zdarzają się nam również wyprawy w niżej położone partie kraju czy wyjazdy zagraniczne - w czerwcu odwiedziliśmy Ukrainę, a konkretnie dzikie pasmo Gorganów. Czasem odbywają się również spływy kajakowe czy wycieczki rowerowe. Każdy może pojechać z Klubem na Obóz Zerowy, integracyjne "Mrówki", Rajd z okazji Dnia Kobiet (z niespodziankami dla Pań), Rajd Ekonomisty (organizowany wspólnie z zaprzyjaźnionym klubem turystycznym z Poznania) czy Przejście Majowe. Naprawdę każdy - jedynym warunkiem do wyjazdu jest zapisanie się przed innymi :) Razem z nami podróżują absolwenci, licealiści, także ludzie z innych uczelni - ale przede wszystkim cały przekrój społeczności studentów SGH. Dla tych, którym ciężko wyrwać się z miasta, przygotowujemy Slajdowiska - czyli posmak wielkiego świata na małym ekranie. Podróżnicy (najczęściej inni studenci) w każdy wtorek opowiadają o swoich wyprawach - od tygodniowych autostopów po wielomiesięczne podróże dookoła świata. Po wtorkowych slajdach odbywają się również spotkania klubowe - to tam (oprócz wyjazdów oczywiście) najłatwiej nas poznać i dowiedzieć się o nas czegoś więcej :)

Jak zapisać się do naszego klubu? Przede wszystkim, nie ma możliwości, żeby się nie dostać! TRAMP nie przeprowadza rekrutacji, a chętni do członkostwa muszą wziąć udział w trzech wyjazdach koła oraz przynieść na spotkanie klubowe... coś, czego jeszcze Wam nie zdradzimy. Możecie być zaskoczeni, ale na pewno nie zawiedzeni ;)

Zapraszamy również do śledzenia Klubu na Facebooku: facebook.com/ktetramp/

Tradycyjne coroczne imprezy organizowane przez "TRAMPa":Posesyjny (zima) po sesji zimowej
Rajd na Dzień Kobiet okolice 8. marca
Rajd Ekonomisty pierwsza połowa kwietnia
Posesyjny (lato) po sesji letniej
Zerówka pierwsza połowa września
Rajd integracyjny "Mrówki" połowa października
Rajd Listopadowy połowa listopada
Rajd Mikołajkowy początek grudnia


Szczegóły i kontakty do osób prowadzących wyjazdy można uzyskać w Klubie, a więcej informacji o wyjazdach znajdziesz tutaj 

KTE "TRAMP"
Szkoła Główna Handlowa
Al. Niepodległoœci 162
02-554 Warszawa
+48-22-5649784
Webmaster
<Klub Turystyczny Ekonomistów TRAMP>