Kurs Turystyki Górskiej Ceneria: outdoorowa porównywarka cen
www.ImprezyPodroznicze.pl
www.peron4.pl
www.szlaki.net.pl
www.skg.uw.edu.pl
Kim jesteśmy  |  Członkowie  |  Władze  |  Statut  |  1 Procent
Cześć!

Jesteśmy jednym z dwóch klubów turystycznych działających w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, a jednocześnie działamy jako 26 koło PTTK przy I Oddziale Międzyuczelnianym. Zrzeszamy głównie studentów tejże uczelni (nie jest to jednak żaden wymóg formalny) zainteresowanych szeroko pojętą turystyką. Członkostwo w Klubie pomaga spotkać ludzi, którzy od lat interesują się turystyką głównie górską i organizowali już niejedną dłuższą wyprawę. Dodatkowo każdy członek Klubu ma prawo do korzystania ze sprzętu klubowego oraz dobrze zaopatrzonej biblioteczki przewodników turystycznych. Klub umożliwia ubieganie się o dofinansowanie ze szkoły oraz daje formalną możliwość zwracania się do sponsorów o wsparcie finansowe ekspedycji.

Nasza działalność skupia się na organizacji wyjazdów turystycznych i krajoznawczych. Można z nami zarówno zwiedzać ciekawe miasta (w ostatnim czasie Oslo, Stambuł, Kijów, Praga, Moskwa), jak również pojechać w dalekie góry (Ural, Sajany, Ałtaj, Krym, Karpaty Rumuńskie i Ukraińskie). Jednak tak naprawdę w ciągu roku akademickiego nasza aktywność koncentruje się na naszym kochanym kraju. Co roku organizujemy ok. 10 wyjazdów weekendowych. Oznacza to, że prawie co miesiąc wyjeżdżamy odkrywać nowe miejsca w górach (głównie w Beskidach i Sudetach) i nie tylko. Wszystkie wyjazdy organizowane są po kosztach i mają otwarty charakter, co oznacza, że tak na prawdę każdy może wziąć w nich udział. Nie wszystkie są szeroko reklamowane. Aby się o nich dowiedzieć, najlepiej regularnie pojawiać się w siedzibie Klubu w pok. 10 Budynku "W" SGH. "Oficjalne" spotkania klubowe odbywają się we wtorki w godz. 19-22, a w tygodniach, kiedy organizowane są slajdy - po slajdach, od godz. 20.30.

Oprócz wyjazdów organizujemy też wiele kursów i innych ciekawych zajęć (m. in. Kurs Turystyki Górskiej, szkolenia z pierwszej pomocy, w całoroczny pokaz slajdów, wydajemy kwartalnik o tematyce turystyczne). Nie wyczerpuje to oczywiście puli zainteresowań członków klubu. Ale o tym najlepiej przekonać się poznając nas bliżej.

Tradycyjne coroczne imprezy organizowane przez "TRAMPA":Wyjazd zapoznawczo-integracyjny "Mrówki"; trzeci weekend października
Rajd listopadowy weekend w okolicach Święta Niepodległości
Sylwester w Tatrach przełom grudnia i stycznia
Nocne manewry jeden z marcowych weekendów
Dzień Kobiet okolice 8 marca
Rajd Ekonomisty z UEP jeden z kwietniowych weekendów
Rajd wiosenny "Przejście" długi weekend majowy


Szczegóły i kontakty do osób prowadzących wyjazdy można uzyskać w Klubie, a więcej informacji o wyjazdach znajdziesz tutaj 

KTE "TRAMP"
Szkoła Główna Handlowa
Al. Niepodległoœci 162
02-554 Warszawa
+48-22-5649784
Webmaster
<Klub Turystyczny Ekonomistów TRAMP>