Kurs Turystyki Górskiej Ceneria: outdoorowa porównywarka cen
www.ImprezyPodroznicze.pl
www.peron4.pl
www.szlaki.net.pl
www.skg.uw.edu.pl
DNI HIMALAIZMU: 28 II - 3 III 2006
DNI HIMALAIZMU NA SGH
28 II - 3 III 2006

PLAN SPOTKAŃ:
28 II 2006, godzina 19:00, Aula II - slajdowisko "Nepal - Królestwo Himalajów"
1 III 2006, godzina 17:00, Aula VII - spotkanie i slajdy Piotra Morawskiego - zdobywcy Shishy Pangmy zimą
3 III 2006, godzina 18:00, Aula VII - spotkanie z Krzysztofem Wielickim - posiadaczem Korony Himalajów


Czy Tramp kojarzył Wam się dotychczas głównie z Beskidami lub Sudetami? Jeśli tak, to w dużym stopniu mieliście rację- tam przecież organizujemy większość wyjazdów. Nasze zainteresowania sięgają jednak zdecydowanie dalej. Także w rejon najwyższych i najpiękniejszych gór na świecie - potężnych i tajemniczych Himalajów. W związku z tym zapraszamy Was na przełomie lutego i marca na "Dni himalaizmu w SGH". Będziecie mieli niepowtarzalną okazję poszerzyć swoją wiedzę o turystyce wysokogórskiej oraz poznać ludzi, którzy "Dach świata" znają jak własną kieszeń, których dotychczas mogliście oglądać jedynie przy okazji telewizyjnych relacji z ich himalajskich wypraw.

We wtorek 28 lutego zapraszamy Was o 19:00 do Auli II na specjalny pokaz slajdów z Nepalu (zobacz zwiastun). Członkowie naszego klubu - Bastek i Radek - opowiedzą Wam o swoich wrażeniach z podróży do najwyżej położonego kraju świata oraz wprowadzą Was w tematykę wysokogórskich wypraw.

Przede wszystkim nie możecie jednak opuścić spotkań z najbardziej znanymi polskimi himalaistami:
W środę 1 marca o 17:00 w Auli VII o swoich himalajskich wyprawach opowiedzą Wam Piotr Morawski, czołowy polski himalaista młodego pokolenia, który jako pierwszy zdobył zimą Shisha Pangmę; oraz Piotr Pustelnik, zdobywca 12 ośmiotysięczników (a w kwietniu br. - oby już 13 - razem z Annapurną ;) Z zawodu chemik (wykłada na Politechnice Łódzkiej), jak można wyczytać w internecie, jego specjalnością są... wybuchy.
W piątek 3 marca o 18:00, również w Auli VII naszym gościem będzie Krzysztof Wielicki, jeden z najbardziej utytułowanych himalaistów na świecie, piąty człowiek, który zdobył Koronę Himalajów i Karakorum, a na trzy spośród ośmiotysięczników wszedł zimą jako pierwszy.

Do zobaczenia!


Nasi sponsorzy:

 

KTE "TRAMP"
Szkoła Główna Handlowa
Al. Niepodległoœci 162
02-554 Warszawa
+48-22-5649784
Webmaster
<Klub Turystyczny Ekonomistów TRAMP>