Kurs Turystyki Górskiej Ceneria: outdoorowa porównywarka cen
www.ImprezyPodroznicze.pl
www.peron4.pl
www.szlaki.net.pl
www.skg.uw.edu.pl
Wigilia w Wawrzce

Są takie lata, gdy Wigilia odbywa się niekoniecznie 24. grudnia. Może to być na przykład 16. grudnia - tak jak miało to miejsce w tym roku w chatce klubowej w Wawrzce. Wszystkie tradycyjne elementy składające się na nastrój świąteczny były zapewnione. Przygotowałyśmy barszczyk (z butelki), pierożki z kapustką (mrożone), karpika (jak wyżej), sałatkę warzywną (albo jarzynową - jak kto woli) i śledzika ze śmietanką (własnej roboty). Poza tym była oczywiście choinka (z piernika) i śpiewy przy gitarze.

Oprócz spędzania miłych chwil przy stole mieliśmy okazję przejść się po okolicznych górkach Beskidu Niskiego, odwiedzając słynną miodem płynącą Kamianną. Niektórzy zapaleńcy wdrapali się nawet na Chełm (ale nie mający nic wspólnego z militariami). Nasi dwaj ulubieni koledzy wykonali swój, wydawałoby się niemożliwy do zrealizowania, plan przejścia z Rytra do Krynicy pasmem Jaworzyny, obejrzawszy po drodze ruiny zamku. Dodatkowymi atrakcjami był brydż, dość niska temperatura w chatce i dowcipy matematyczne.

Wszyscy wróciliśmy z tej wcześniejszej Wigilii ze zdrowymi żołądkami (co świadczy o wyjątkowych talentach kulinarnych organizatorek wyjazdu), oczekując na Wigilię kalendarzową.

Aga&Basik 

KTE "TRAMP"
Szkoła Główna Handlowa
Al. Niepodległoœci 162
02-554 Warszawa
+48-22-5649784
Webmaster
<Klub Turystyczny Ekonomistów TRAMP>