Kurs Turystyki Górskiej Ceneria: outdoorowa porównywarka cen
www.ImprezyPodroznicze.pl
www.peron4.pl
www.szlaki.net.pl
www.skg.uw.edu.pl
Obóz zerowy 2002
Zapraszamy na obóz zapoznawczy z TRAMPEM

Jest to wyjazd zapoznawczo - integracyjny, na którym poznasz nas i nasz± organizację. W tym roku postanowili¶my zacz±ć nasze wspólne wędrowanie w Bieszczadach. Dodatkowo je¶li przez tydzień wspólnej wędrówki stwierdzisz, że masz ochotę zobaczyć co¶ więcej - drugi tydzień na Ukrainie. Wszystkich chętnych zapraszamy na spotkanie informacyjne.

Witek Ku¶nierz
DATA:

08-15.09.2002 (lub 08-23.09 drugi tydzień na Ukrainie)

MIEJSCE:

Bieszczady polskie i ukraińskie

KOSZT:

koszty własne ok. 200-250 PLN (przejazdy 80 PLN, noclegi ok. 10 za nocleg + wyżywienie) - obowi±zuje wpisowe 50 PLN (na zarezerwowane wcze¶niej bilety kolejowe) płatne do końca sierpnia bezpo¶rednio u prowadz±cego lub przelewem na konto:

Fortis Bank Polska, I o/W-wa, Nr: 16001068-3010-400618-011 (z opisem! - imię, nazwisko + dopisek "obóz zerowy")
INFO:

Witek Ku¶nierz, Ada Barańska tel. 0600 736-596

Spotkania informacyjne odbęd± się w siedzibie Klubu (budynek główny SGH pok. 66) o 14:30 w dniach 20.08.2002 oraz 27.08.2002.
Chętnych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (plik MS WORD, ok. 35kB) i przesłanie go e-mailem b±dĽ dostarczenie na spotkanie informacyjne.

.
Co jeszcze warto wiedzieć:
To wyjazd górski! - codziennie chodzimy z plecakiem ok. 5 godzin (jednakże nie jest to również wyjazd kondycyjny - każdy będzie w stanie bez problemów przej¶ć zaplanowan± na dzień trasę)

¦pimy pod namiotami (sporadycznie w schroniskach PTTK)

Myjemy się w strumieniach ewentualnie w napotkanych po drodze schroniskach

Wyjazd nie jest uzależniony od pogody (a we wrze¶niu zwykło w Bieszczadach padać!)

Posiłki: ¶niadania i kolacje robimy wspólne w miejscu noclegu, obiady gotowane na ognisku lub epigazie.

Wyjazd organizowany jest po kosztach - co oznacza, że każdy płaci za bilety, noclegi i jedzenie (zazwyczaj zrzucamy się i kupujemy wszystko razem).

Dla chętnych - podstawy fotografii krajobrazowejPonieważ w trakcie całego wyjazdu niemal cały czas nosimy wszystkie rzeczy ze sob±, więc istotne jest, aby zabrać tylko to co niezbędne! Aby wam to ułatwić poniżej zamieszczona została lista rzeczy, które przydadz± się na wyjeĽdzie.

  • Plecak
  • Ubranie: wygodne, rozchodzone, mocne buty za kostkę, skarpetki (najlepiej 1-2 par bardzo grubych i cieńsze na zmianę), co¶ od wiatru i od deszczu (czytaj kurtka przeciwdeszczowa), ciepły polar lub sweter, czapka, klapki lub inne obuwie na zmianę, bielizna wg uznania
  • Pozostałe rzeczy osobiste i przybory toaletowe
  • Do spania: ciepły (w miarę potrzeb i możliwo¶ci) ¶piwór, karimata !
  • Inne sprzęty: kompas, mapa, dokumenty: legitymacje zniżkowe (np. PTTK), paszport, latarka + zapasowe baterie, zapalniczka lub zapałki, ¶wieczki !, menażka, kubek, łyżka, dobry nóż
  • Apteczka osobista: polopiryna/aspiryna, bandaż, węgiel, plastry i inne używane medykamenty
  • Jedzenie (zabieramy jedzenie na cały wyjazd!!!- polecam zajrzenie tutaj): Obiady - ryż, kasza (w torebkach!) lub kuskus co kto woli, puszki: mięsna i warzywna - groszek lub kukurydza, zielona fasola itp., sos w proszku (puszki i sosy starczaj± na 2-3 obiady) ¦niadania: chleb + co¶ do kanapek (ser żółty, dżem, sucha wędlina) Inne: kisiel z cukrem, rodzynki (oraz inne dodatki), czekolada
  • Plastikowa butelka 1,5l na wodę
  • Przydatne przy ognisku mog± być ¶piewniki (polecamy te ze strony http://www.tramp.waw.pl/spiewnik/) i instrumenty muzyczne (gitara, flet, bębenek).
Uwaga!!! Wszystko należy zapakować w worki foliowe, aby zabezpieczyć rzeczy przed przemoczeniem.


 

KTE "TRAMP"
Szkoła Główna Handlowa
Al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
+48-22-5649784
Webmaster
<Klub Turystyczny Ekonomistów TRAMP>