Kurs Turystyki Górskiej Ceneria: outdoorowa porównywarka cen
www.ImprezyPodroznicze.pl
www.peron4.pl
www.szlaki.net.pl
www.skg.uw.edu.pl
Obóz zerowy 2003

Impreza jest obozem wędrownym z noclegami w schroniskach, głównie młodzieżowych. Codziennie chodzimy po górach, aczkolwiek nie jest wymagana jakaś specjalna kondycja a jedynie chęć. Posiłki przygotowujemy sami, całość bagażu nosimy na plecach. Wyjazd organizowany jest po kosztach.

Przygotuj sobie ok. 300 zł na dojazd, noclegi, jedzenie oraz ew. wstępy do obiektów muzealnych. Wpisowe nie jest wymagane. Każdego dnia zbieramy potrzebną sumę na zakupy żywności i biletów po to, by nie tracić później czasu na pojedyncze zakupy. Jedzenie kupujemy dla wszystkich, potem dzielimy w zależności od potrzeb.

Wycieczka odbędzie się w Sudetach w dniach 2-10 września 2003. Zbiórka 3 września rano ok. 8:00 w Walbrzychu Głównym, a jeśli ktoś jedzie z Warszawy - zbiórka o 22:00 na Dworcu Wschodnim (2 września).

Zaczynamy z Wałbrzycha, idziemy na Wlk. Sowę i śpimy w schronisku Orzeł. Następny dzień do dojście przez Waligórę do Rybnicy Leśnej. Potem do pociągu i dojazd do Trzcińska, przejście przez Góry Sokole - nocleg w Stróżnicy, Następny dzień to Skalnik i dojście do schroniska młodzieżowego w Jarkowicach. Potem idziemy w Karkonosze, nocleg w Karpaczu. Na zakończenie Śnieżne Kotły.

Koszt wszystkich noclegow - ok 90 zł.

Zapisy możliwe są do 25 sierpnia telefonicznie na numer (0-75) 644 49 48 lub 507 717 777 albo mailem na adres ap23663@sgh.waw.pl. Kontaktując się z Arturem telefonicznie bądź pocztą elektroniczną możesz też uzyskać dodatkowe informacje. Wszelkie aktualności dotyczące wyjazdu będą podane na tej stronie. 

KTE "TRAMP"
Szkoła Główna Handlowa
Al. Niepodległoœci 162
02-554 Warszawa
+48-22-5649784
Webmaster
<Klub Turystyczny Ekonomistów TRAMP>