Kurs Turystyki Górskiej Ceneria: outdoorowa porównywarka cen
www.ImprezyPodroznicze.pl
www.peron4.pl
www.szlaki.net.pl
www.skg.uw.edu.pl
Obóz zerowy KTE Tramp 3-11.09.2006

Wyjazd jest obozem wędrownym z noclegami w schroniskach. Codziennie chodzimy po górach, jednak nie jest wymagana jakaś specjalna kondycja - jedynie chęć ;) Posiłki przygotowujemy sami, rzeczy nosimy na plecach. Wyjazd organizowany jest po kosztach.

Przygotuj sobie ok. 320 zł na dojazd, noclegi, jedzenie oraz ew. wstępy do parków narodowych. Jeśli będziesz chciał/a wybrać się na spływ Dunajcem to potrzebujesz jeszcze kolejne 40 zł. Wpisowe nie jest wymagane. Każdego dnia zbieramy potrzebną sumę na zakupy biletów itp.

Zerówka odbędzie się w dniach 3-11 września 2006. Zbiórka 3 września ok. godz. 23:30 w Warszawie na Dworcu Centralnym (Hala Główna), a jeśli ktoś chciałby dołączyć do grupy na którejś ze stacji pośrednich to także nie będzie problemu, wystarczy nas odpowiednio wcześniej powiadomić.

Wycieczkę zaczynamy od zwiedzania skansenu kolejowego w Chabówce, stamtąd udajemy się do Rabki, skąd wchodzimy w Gorce i przez schronisko na Starych Wierchach kierujemy się na Turbacz, gdzie zostajemy na pierwszy nocleg. Na kolejne dni zaplanowanych jest już nie jeden, ale kilka wariantów tras w zależności od tego, co kogo interesuje i na ile komu starczy sił:) Kolejne noclegi zaplanowane są w schronisku PTTK Hawiarska Koliba, PTTK Trzy Korony, PTTK Orlica (tu nawet dwa noclegi, abyśmy spokojnie, bez bagaży mogli przejść się szlakami Pienin i ew. skorzystać z atrakcji jaką jest spływ Przełomem Dunajca - polecamy:). Dalej już opuszczając Pieniny udajemy się w Beskid Sądecki, gdzie nocleg zaplanowany jest w Chatce na Niemcowej i ostatnią już noc spędzimy w "Bacówce" nad Wierchomlą. Kończymy w Krynicy, skąd jednym z wieczornych pociągów wracamy do Warszawy (i innych miast - przyp. admina ;))

Serdecznie zapraszamy!!

Kontakt:
Jarek Strzałkowski - e-mail; tel. 607-464-074
Ola Michalik - e-mail; tel. 667-558-538

Jeśli nie chodziłaś/eś jeszcze po górach z plecakiem, to przed wyjazdem przeczytaj nasz poradnik wyjazdowy.

Zdjęcia Pawła z Zerówki 2005


 

KTE "TRAMP"
Szkoła Główna Handlowa
Al. Niepodległoœci 162
02-554 Warszawa
+48-22-5649784
Webmaster
<Klub Turystyczny Ekonomistów TRAMP>